Python разработчик, вакансии и работа Python разработчиком Хабр Карьера

Погодьтесь, це приємно працювати в команді для якої має значення результат. Ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

  • Software Development Hub — це команда однодумців з широким досвідом у галузі розробки програмного забезпечення, веб та мобільної інженерії.
  • Laravel (262 анкети), jQuery , Vue.js — найпопулярніші фреймворки і бібліотеки серед PHP-розробників.
  • Серед C#/.NET середня зарплата за півроку зросла лише у джуніорів — на $100.
  • Це більше 50 пристроїв, мобільні та десктопні застосунки, серверна інфраструктура.
  • Для оцінки зарплат у вибірках використовується медіана.

Гончара, НТУ «ХПІ», Львівській політехніці та КНУ ім. У цій статті розглядаємо зарплати розробників, їх серед опитаних — 4921 спеціаліст. До розробників відносимо Software Engineer, TechLead і System Architect. Також цього разу ми дещо оновили анкету і для програмістів додали можливість обрати додаткову мову програмування й фреймворк/бібліотеку, що використовуються на поточній посаді. Середні зарплати Senior-ів у Києві досягли позначки $4000, і це на $500 і $250 вище, ніж у Харкові і Львові відповідно. Щодо джуніорів, то найменше (серед топ-5 міст) отримують початківці у Харкові ($600), а найбільше — у Києві ($840).

Середня зарплата сеньорів з червня не змінилася, але за останні п’ять років вона збільшилася на $775. А от у джуніорів навпаки з 2014 року негативна динаміка — середня зарплата зменшилася з $750 до $650. На $250 зросла середня зарплата Senior С++ розробників за останні півроку. Також на $100 збільшилася зарплата Junior C++ і досягла позначки $900. Наразі вона найвища серед зарплат джуніорів за основними мовами програмування.

‎Куда бакалавру/специалисту идти после получения диплома

Я б навпаки, таких клієнтів не допускав до наших спеціалістів. Зарплати тестувальників у першій половині 2022 року змінювалися дуже нерівномірно. Зарплати в Automation QA та General QA продовжували зростати, а в Manual QA дещо впали. https://wizardsdev.com/ Детальна інформація з розбивкою за категоріями, містами та досвідом у розділі «Зарплати». Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть кнопку «Повідомити про помилку».

заробітня плата Middle Python developer

У звязку з розширенням, ми шукаємо активних та амбітних співробітників, які вільно спілкуються польською/німецькою/французькою… Ви хотіли, щоб тут палало, але щось явно не вийшло підпалити. Він просто зеленого уявлення не має про дійсно складні програмні рішення на SQL.

Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий. Ajax Systems — розробник і виробник систем безпеки Ajax із можливостями розумного дому. Це більше 50 пристроїв, мобільні та десктопні застосунки, серверна інфраструктура.

Python Developer (Strong Middle+)

Передрук матеріалів dev.ua можливий лише за письмової згоди редакції. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Ти не враховуєш висоту стовпчиків (кількість людей кожного віку). Дані про кількість вакансій і відгуків дивіться в розділі «Тренди». Вибравши Я приймаю , ви даєте згоду на використання файлів cookie та інших технологій відстеження.

заробітня плата Middle Python developer

Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Python developer» на ел. В інших містах за посадою «Python developer» недостатньо даних для розрахунку статистики зарплат. Додаткова part-time робота для крутого Python Developer. Компанія Mate academy шукає людину, яка буде допомагати студентам опановувати курс Python. Той, що ніколи не скаже в одному реченні ЩО і КОЛИ відбудеться. «Що» обмалювали, а от «коли» — вирішуємо кожен для себе.

Серед найбільш популярних фреймворків у Python-розробників — це Django (169 анкет) і Flask . Найпопулярніша додаткова мова програмування — Python (40 анкет). Стільки ж респондентів сказали, що використовують лише основну мову — C++.

Ми створюємо продукти у сферах digital health, електронного обліку, освіти та логістики для партнерів по всьому світу. Частина команди ще до карантину працювала віддалено. Медична всеукраїнська електронна система документообігу в медичних установах та лабораторіях.

вакансій в категорії Python

Якщо ви використовуєте у своїх матеріалах наші статистичні дані, будь ласка, ставте посилання на Work.ua. Ми — Ajax Systems, створюємо системи безпеки та пристрої для розумного дому. Хочемо, щоб кожен дім став безпечніший, а охоронні системи — більш технологічними, стильними та простішими у використанні. Віримо у інтернет речей та розумну безпеку як його основу.

Ніколи б не подумав у дитинстві, але ретроспективно твімс — чи не найскладніший для розуміння розділ матану. А я ще колись дивувався, що викладач того твімсу був повним бевзем… LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер. Software Development Hub — це команда однодумців з широким досвідом у галузі розробки програмного забезпечення, веб та мобільної інженерії. Ми створюємо змістовні продукти, дотримуючись ділових цілей клієнта. Крім того, рекрутери часто отримують надбавки до зарплати.

Але найвищі зарплати серед тих, хто додатково працює з SQL — $2500 проти $2000 серед тих, хто використовує лише C#. За останні півроку зарплати PHP розробників практично не змінилися — лише трішки зросла середня зарплата джуніорів (на $50). Серед C#/.NET середня зарплата за півроку зросла лише у джуніорів — на $100. У SE і Senior SE середня зарплата не змінюється вже рік. Найвищі середні зарплати серед випускників ДонНТУ, КНУ ім. Серед студентів, що вже працюють, найвищі зарплати у тих, хто навчається у ДНУ ім.

Насколько популярен Python в 2021, главный приз — MacBook Pro

Серед додаткових мов програмування найбільш популярними у Java-розробників є JavaScript, SQL і Kotlin. А ось найвищі середні зарплати у тих, хто, окрім Java, ще використовує Go і Python — $3400 і $3100 відповідно. Цікаво, що майже кожен третій Java-розробник не використовує додаткову мову програмування на поточній роботі. Переходимо до JavaScript, за останні півроку середня зарплата Junior SE зросла на $50, а SE — на $100.

Один із користувачів форуму задався питанням про те, що треба зробити, щоб заробляти більше грошей за ту саму роботу. «Я з’ясував, що людям, які роблять рівно стільки, скільки я (точно таку ж роботу з такою ж якістю в такі ж терміни), уже платять більше. Мені не треба, щоб мені роботи докинули, мені треба просто грошей», — пояснює автор дискусії. Одна з головних причин роботи в IT — рівень заробітної плати. Але добре заробляти можуть не лише технічні фахівці.

Middle Python/Go developer (офис)

Зарплата Senior Python за півроку не змінилася, проте вона суттєво зросла у першому півріччі (на $500). Цікаво, що за останні п’ять років середня зарплата Senior SE виросла на $1100, а ось SE і Junior SE лише на $200 і $100 відповідно. Також доволі популярний фреймворк Angular/Angular.js — 195 анкет.

Middle+ Python ML Engineer

Допомагає пацієнту швидко записатись до лікаря, онлайн отримати консультацію та медичні призначення. В систему вбудований механізм захисту інформації та персоніфікації всіх дій. У рекрутингових агентствах зазвичай виплачують ставку плюс якийсь відсоток від зарплати знайденого кандидата. А рекрутер на фрілансі отримує тільки бонус за закриття вакансії. Більш досвідченим IT-рекрутерам готові платити до $2500 — $3000-тобто ставку впевненого технічного «міддла». Наша місія — бути універсальним помічником з вибору…

Сфера, яка з кожним роком набирає все більшої популярності — IT-рекрутинг. І зарплати цих спеціалістів цілком конкурують зі ставками девелоперів або тестувальників. Середня зарплата Swift-розробників, що додатково використовують Objective-C, майже в два рази вища, ніж у тих, хто використовує лише Swift. Середня зарплата Senior-розробників у продуктовій компанії на $400 вища, ніж в аутсорсинговій. Більше у продукті отримують і джуніори — $800 проти $700 в аутсорсі та $600 у стартапі.

Ми використовуємо файли cookie Google Analytics для аналізу та покращення вашої роботи на нашому веб-сайті. Щоб дізнатися більше або відмовитися, прочитайте нашу Політика конфіденційності. В середньому «Python developer» в вакансія Middle Python developer Україні заробляє грн. Так, згідно здослідженням Tech Mission, ставка рекрутера-новачка в середньому по Україні становить $400 — $700. Тобто, по верхній планці зарплата дотягує до рівня junior-розробника або тестувальника.

Доволі висока середня зарплата розробників в Івано-Франківську — $2000. Усі зарплати вказані в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінки зарплат у вибірках використовується медіана. Медіанні зарплати розробників у геймдеві дещо нижчі за зарплати розробників загалом, ідеться у свіжих результатах зарплатного опитування DOU. У червні 2022 року середня сума заробітку склала $3293 за загальної на ринку сумі в $3400. SDH — це команда експертів з розробки програмного забезпечення, веб та мобільних додатків на замовлення.

Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. Подайте заявку зараз, щоб реалізувати свій потенціал, працюючи з командою експертів. У разі цитування обов’язкове пряме посилання на відповідні матеріали. На вказану адресу надіслано листа для підтвердження підписки. Midgard Consulting – міжнародна кадрова компанія, котра займається професійним підбором персоналу та надає високоякісні послуги рекрутингу у Києві.